BÜYÜKŞEHİR’İN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ ULAŞIM DESTEĞİ DEVAM EDİYOR google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
29 Aralık 2021 - Çarşamba 16:45
 
BÜYÜKŞEHİR’İN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ ULAŞIM DESTEĞİ DEVAM EDİYOR
Kayseri Büyükşehir Belediye’sinin fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarına sağladığı, ilçeler de dâhil olmak üzere, yılsonunda bitecek olan ücretsiz toplu ulaşım desteği 30 Haziran 2022’ye kadar uzatıldı.
SAĞLIK Haberi
BÜYÜKŞEHİR’İN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ ULAŞIM DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Başkan Büyükkılıç, pandemi ile mücadelede en ön safta yer alan ve fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarına sunulan ücretsiz ulaşım desteğinin uzatıldığını duyurdu.
Tüm dünyayı derinden etkileyen koronavirüs ile mücadelede, devlet ile millet birlikteliğinin önemine işaret eden Başkan Büyükkılıç, ”Koronavirüs ile mücadele dünyada olduğu gibi ülkemizde de sürüyor. Devlet ve millet el ele birlik beraberlik içerisinde gereken ne ise yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarımızın gayretini ve fedakârlığını asla unutamayız. Büyükşehir Belediyesi olarak sağlık çalışanlarımızın her daim yanında olduk ve var gücümüzle onlara destek olmaya çalıştık” dedi.
İLÇELER DE DÂHİL SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ ULAŞIM
Başkan Büyükkılıç, “Sağlık çalışanlarımız için ne yapsak azdır. Onların fedakârlıkları hiçbir şeyle ölçülemez. Kendilerine minnettarız. Ülke olarak birlik ve beraberliğimizden taviz vermeyerek bu mücadelede sağlık çalışanlarımızın yanında yer almaktan geri durmayacağız. Sağlık çalışanlarımıza çok şey borçluyuz. Büyükşehir Belediyesi olarak sağlık çalışanı canlarımızın her daim yanındayız. Sağlık çalışanlarımıza desteğimizi sürdürerek, Büyükşehir Belediyesi olarak hali hazırda sunmuş olduğumuz ücretsiz ulaşım desteğimizi 2022 Haziran ayı sonuna kadar uzatıyoruz” diye konuştu.
Başkan Büyükkılıç, bir doktor başkan olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başta olmak üzere salgın ile fedakârca mücadele eden tüm sağlık çalışanlarına bir kez daha teşekkürlerini iletti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜYÜKŞEHİR’İN, SAĞLIK, ÇALIŞANLARINA, ÜCRETSİZ, ULAŞIM, DESTEĞİ, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı