KASKİ PERSONELİNE YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ var s = d.createElement("script"); s.type = "text/javascript"; s.src = "https://rek.yemlee.com/loader.js"; d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s); w.adflex = {host: '//rek.yemlee.com'}; } })(document, window); google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
16 Kasım 2021 - Salı 11:49
 
KASKİ PERSONELİNE YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ
Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü’nde olası bir yangın esnasında neler yapılması gerektiği ile ilgili personelleri bilinçlendirmek için “Yangın Güvenliği ve Tatbikatı” eğitimi verildi.
GÜNDEM Haberi
KASKİ PERSONELİNE YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ

KASKİ Genel Müdürlüğü, gündemine aldığı eğitici programları belirli zamanlarda uygulamaya devam ediyor. Bu kapsamda her yıl düzenlenen yangın söndürme eğitimi bu yıl da yapıldı. 
AMAÇ; BİLİNÇ OLUŞTURMAK
Program kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından “Yangın Güvenliği ve Tatbikatı” eğitimi gerçekleştirildi. 
 “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” gereğince gerçekleştirilen etkinlik kapsamında KASKİ personeline ilk olarak ‘yangının oluşumu’, ‘yangının sınıfları ve müdahale şekli’ ve ‘bina tahliyesi’ konularında bilgilendirme yapıldı. 
Daha sonra ise katılımcılara uzman ekipler tarafından yangın söndürme teknikleri, uygulamalı olarak gösterildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KASKİ, PERSONELİNE, YANGIN, SÖNDÜRME, EĞİTİMİ,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı G-JQ5G2Q8WC3