TALAS’TA KIŞ ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
24 Ocak 2022 - Pazartesi 14:30
 
TALAS’TA KIŞ ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM
Kış çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Talas Belediyesi, ilçe genelinde etkisini arttıran kar yağışı sonrası kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sıklaştırdı.
GÜNDEM Haberi
TALAS’TA KIŞ ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM

Kırsal mahalleler başta olmak üzere ilçe genelinde faaliyetlerini sürdüren Kış Çalışması Ekipleri gece gündüz hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Bu kapsamda 10 tuzlama ve kürüme bıçaklı kamyon, 3 greyder, 3 büyük kepçe, 18 küçük kepçe, 4 traktör, 2 damperli kamyon ve 110 personel ile 4 vardiya halinde çalışmalar yürütülüyor. 
KIRSAL İÇİN ÖZEL EKİP
Kırsal mahallelerde ulaşımın sorunsuz bir şekilde devam etmesi ve anında müdahale amacıyla bölgede sürekli olarak görev yapan kış çalışması ekipleri, kırsal mahallelerin tamamında teyakkuz halinde nöbet tutuyor.
KOORDİNASYON MERKEZİ İLE ANINDA MÜDAHALE 
Öte yandan geçtiğimiz yıl kurulan Kış Çalışmaları Koordinasyon Merkezi de oluşabilecek sorunlara karşı etkin mücadele gerçekleştiriliyor. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda sahadaki ekiplerle anlık olarak iletişime geçilen merkezde, kameralar aracılığıyla önemli noktalar sürekli takip ediliyor ve gerektiği anda karla mücadele ekipleri yönlendiriliyor. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TALAS’TA, KIŞ, ÇALIŞMALARINA, ARALIKSIZ, DEVAM,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı