BAŞKAN PALANCIOĞLU KAHRAMANMARAŞ ÇADIRKENT'TE DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
20 Mart 2023 - Pazartesi 16:19
 
BAŞKAN PALANCIOĞLU KAHRAMANMARAŞ ÇADIRKENT'TE DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kahramanmaraş’ta kurdukları çadırkentte çocuklarla ve depremzede vatandaşlarla bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN PALANCIOĞLU KAHRAMANMARAŞ ÇADIRKENT'TE DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ

Adıyaman’daki çarşı yapımının incelemelerinden sonra Kahramanmaraş’ta kurulan çadırkenti ziyaret ederek taleplerini dinleyen Başkan Dr. Palancıoğlu, "Melikgazi Belediyemiz ve Çinli iş adamları iş birliğinde kurduğumuz çadırkent de depremden etkilenen vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Çocuklarımızla zaman geçirdik. Özellikle çocuklarımızın yüzünü güldürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Onlar için oyun parkları yaptık. Yaşanan acı çok büyük maalesef. Ama inşallah bir ve beraber olarak yaralarımızı saracağız, acılarımızı paylaşacağız. Bir arada olmaktan aldığımız güçle birbirimize daha sıkı kenetleniyoruz. Sık sık deprem bölgesine gelerek yaptığımız çalışmaları inceleyip depremzede kardeşlerimizin taleplerini dinliyoruz. El birliğiyle bu süreci de umutla, sabırla atlatacağız. Melikgazi Belediyesi olarak yardımcı olduğumuz depremden etkilenen şehirlerimizin yeniden ayağa kalkması için maddi ve manevi her türlü desteği vermeye devam edeceğiz." dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, PALANCIOĞLU, KAHRAMANMARAŞ, ÇADIRKENT'TE, DEPREMZEDELERİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı