ÖĞRENCİLER ARA TATİL KAMPINI AKIL KÜPÜ KÜTÜPHANESİNDE YAPIYOR google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
14 Kasım 2022 - Pazartesi 14:43
 
ÖĞRENCİLER ARA TATİL KAMPINI AKIL KÜPÜ KÜTÜPHANESİNDE YAPIYOR
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, İsabet Okulları 8. sınıf öğrencilerinin ara tatil kampını Akıl Küpü Kütüphanelerinde yaptıklarını söyleyerek, öğrencilerin kütüphane alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olduklarını belirtti.
EĞİTİM Haberi
ÖĞRENCİLER ARA TATİL KAMPINI AKIL KÜPÜ KÜTÜPHANESİNDE YAPIYOR

Gençlerin bir arada ders çalışmalarına imkân verecek olan akıl küpü kütüphanelerinde gençler için her şeyin düşünüldüğünü söyleyen Başkan Dr. Palancıoğlu, “Butik projelerle mahallelerin ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyoruz. Gençlerimiz için yaptığımız ve Türkiye'de örnek olan projemiz olan Akıl Küpü Kütüphanelerimizi gençlerimiz çok sevdi. Buralar gençlerin rahat ve nitelikli bir ortamda ders çalışmalarına imkân tanıyor. Gençlerimizi seviyor onları mutlu edecek çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Amacımız şehir merkezinin haricinde mahallelerimizde kütüphane oluşturarak bu gençlerimizi mahallelerde tutmak ve ailelerinin göz önünde güvenli, temiz ortamlarda çalışmalarını sağlamak. Bu çocuklar bizim geleceğimiz, geleceğimizi elimizden geldiğince destek veriyoruz. Kamp dönemlerini verimli bir şekilde geçirmek için kütüphanemizi tercih eden öğrencilerimize teşekkür eder, eğitim hayatları boyunca kendilerine başarılar dilerim. Tüm gençlerimizi, kitapseverleri akıl küpü kütüphanelerimize bekliyoruz." dedi.
Kütüphaneden çok memnun kaldıklarını söyleyen öğretmenler, gençleri düşünen Başkan Dr. Palancıoğlu’na ilçeye kazandırmış olduğu kütüphaneler için teşekkür ettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖĞRENCİLER, ARA, TATİL, KAMPINI, AKIL, KÜPÜ, KÜTÜPHANESİNDE, YAPIYOR,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı