KÖŞK MAHALLESİ’NİN İLKOKUL VE ORTAOKUL İHTİYACI GİDERİLİYOR google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
06 Aralık 2023 - Çarşamba 18:35
 
KÖŞK MAHALLESİ’NİN İLKOKUL VE ORTAOKUL İHTİYACI GİDERİLİYOR
Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Köşk Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi, Kayseri Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hayırsever Osman Ulubaş'ın iş birliği ile hayata geçirilecek olan Osman Ulubaş İlkokulu ve Ortaokulu’nun temel çalışmalarını yerinde inceledi.
GÜNDEM Haberi
KÖŞK MAHALLESİ’NİN İLKOKUL VE ORTAOKUL İHTİYACI GİDERİLİYOR

Cumartesi günü saat 13.00’te okulun temel atma töreninin gerçekleştirileceğini söyleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Köşk Mahallemizde Osman Ulubaş Anaokulu, Lisesi ve Spor Salonu var. Bu okulun hemen yanına bu bölgede ihtiyaç duyulan ilkokul ve ortaokul olmak üzere 2 adet okulun daha temelini atıyoruz. Cumartesi günü Valiliğimiz, Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Büyükşehir Belediyemiz, Melikgazi Belediyemiz ve Hayırseverimiz Osman Ulubaş'ın iş birliği ile hayata geçireceğimiz okullarımızın temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Yeni okullarımız ile bölgede büyük bir ihtiyacı karşılamış olacağız. Allah Osman Amca’ya güç verdikçe, yeni hayırlar yapmaya devam edecek inşallah. Hayırlı olsun. 09 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’te düzenleyeceğimiz temel atma törenine tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.” dedi.

Hayırsever Osman Ulubaş ise, “Vatanımız ve milletimiz için hayırlı bir okul olmasını dilerim. Sizlerin vasıtasıyla buradan hayırlı çocuklar çıkacak inşallah. Okulumuzun hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÖŞK, MAHALLESİ’NİN, İLKOKUL, VE, ORTAOKUL, İHTİYACI, GİDERİLİYOR,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı