BÜYÜKŞEHİR, TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ İLE VATANDAŞA MÜZİK ZİYAFETİ SUNDU google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
07 Mart 2022 - Pazartesi 13:54
 
BÜYÜKŞEHİR, TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ İLE VATANDAŞA MÜZİK ZİYAFETİ SUNDU
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun gerçekleştirdiği muhteşem bir konser ile vatandaşlara müzik ziyafeti sundu.
KÜLTÜR Haberi
BÜYÜKŞEHİR, TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ İLE VATANDAŞA MÜZİK ZİYAFETİ SUNDU

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın sürdürdüğü kentteki kültür sanat etkinlikleri, Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun konseri ile devam etti. Kayseri İl Kültür Turizm Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, keyifli geçen konserde birbirinden seçkin Türk Sanat Müziği parçaları seslendirildi.
KONSERE YOĞUN İLGİ GÖSTERİLDİ
Koro Şefi Burhan Surluev yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun Kürdilihicazkar Konseri vatandaşlardan tam not aldı. Türk Sanat Müziği’nin seçkin şarkılarının seslendirildiği konserde, şarkılara seyirciler de eşlik etti.
BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR KONSER DAHA
Öte yandan Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri faaliyetlerinde hız kesmiyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir konser düzenleyecek Büyükşehir Belediyesi, saat 19.30’da Kadir Has Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan Türk Halk Müziği Kadınlar Korosu Konseri’ne Kayserilileri davet etti.
ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde saat 19.30'da Kadir Has Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği ‘Türk Halk Müziği Kadınlar Korosu Konseri’ne ek olarak Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde saat 19.00’da düzenleyeceği ‘Ritmini Yakala’ spor etkinliği için de verdiği ücretsiz hizmeti sunuyor. Saat 18.30’da hareket edecek ücretsiz servis güzergâhı sırası ile Sümer Spor Tesisi önü, Köşk Sosyal Yaşam Merkezi önü, Talas Spor Tesisi önü, Talas Sosyal Yaşam Merkezi önü, Beyazşehir Sosyal Yaşam Merkezi önü, Bayanlar (Fizyospor) Merkezi önü olarak belirlendi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜYÜKŞEHİR,, TÜRK, SANAT, MÜZİĞİ, KONSERİ, İLE, VATANDAŞA, MÜZİK, ZİYAFETİ, SUNDU,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı