HACILAR’DA CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI KUTLANDI google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
06 Ekim 2022 - Perşembe 17:48
 
HACILAR’DA CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI KUTLANDI
1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Hacılar Belediyesi’nin ev sahipliğinde ilçede görev yapan din görevlileri yemekte bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
HACILAR’DA CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI KUTLANDI

Hacılar Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Hacılar Kaymakamı Burak Dertlioğlu, Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, Hacılar İlçe Müftüsü Mustafa Bahacan ve din görevlileri katıldı.

Programın açılışında konuşan Hacılar İlçe Müftüsü Mustafa Bahacan etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan’da Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı kutlayarak; “Hocalarımız sağ olsun özellikle yaz aylarında çocuklarımız için büyük gayret sarf ediyor. Genç nesilleri, milletine bağlı yetişen gençlerimizi gördükçe gurur duymaktayız. Bizim geleceğimizin böyle nesillerine ihtiyacı var. Çok şükür ilçemizde böyle bir güzellik var. Hocalarımız her yaş gurubundan insanların yanlarında, buda bizi ayrıca mutlu etmekte.” Dedi.

Hacılar Kaymakamı Burak Dertlioğlu’da; “Din görevlilerimiz bizlerin göz bebeği, evlatlarımızı milli manevi değerlerimize bağlı olarak yetiştirmeye gayret ediyor. Bizlerde hocalarımızın her zaman yanlarındayız.” Dedi.

Etkinlik Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duasıyla son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HACILAR’DA, CAMİLER, VE, DİN, GÖREVLİLERİ, HAFTASI, KUTLANDI,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı