TİYATRO SANATÇISI KEKEÇOĞLAN, HÜNKAR’DA AĞIRLANDI var s = d.createElement("script"); s.type = "text/javascript"; s.src = "https://rek.yemlee.com/loader.js"; d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s); w.adflex = {host: '//rek.yemlee.com'}; } })(document, window); google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
14 Ekim 2021 - Perşembe 10:37
 
TİYATRO SANATÇISI KEKEÇOĞLAN, HÜNKAR’DA AĞIRLANDI
Tiyatro ve televizyon Sanatçısı Fatih Altın (Kekeçoğlan) Kayseri’de gösteri sonrasında soluğu, Talas ve Kayseri’nin gözde mekanı Hünkar’da aldı.
YAŞAM Haberi
TİYATRO SANATÇISI KEKEÇOĞLAN, HÜNKAR’DA AĞIRLANDI

Tiyatro ve televizyon Sanatçısı Fatih Altın (Kekeçoğlan) Kayseri’de gösteri sonrasında soluğu, Talas ve Kayseri’nin gözde mekanı Hünkar’da aldı. Hünkar 1979 Restaurant İşletme sahipleri Güntaç Kurt ve Murat Oyarkılıçgil in yaklaşık 1 yıl önce Talas’a kazandırdığı güzide mekanda ağırlanan Kekeçoğlan ve ekip sanatçıları birbirinden lezzetli tatlara mest oldu.  
 
Hünkar 1979 gece işletme müdürü Özkan Tunç, salon şefi Deniz Akparlar ve mutfak şefleri Ahmet Zencirci ve Hüseyin Kabak tarafından özel menüler ile ağırlanan sanatçı ekip, mekan çıkışında günün anısına fotoğraflar çektirerek mekandan ayrıldı.    

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TİYATRO, SANATÇISI, KEKEÇOĞLAN,, HÜNKAR’DA, AĞIRLANDI, ,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı G-JQ5G2Q8WC3