YENİDOĞAN MAHALLESİNE YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ var s = d.createElement("script"); s.type = "text/javascript"; s.src = "https://rek.yemlee.com/loader.js"; d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s); w.adflex = {host: '//rek.yemlee.com'}; } })(document, window); google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
talas şeffaf oda ilan
Haber
01 Aralık 2021 - Çarşamba 14:17
 
YENİDOĞAN MAHALLESİNE YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ
Vali Şehmus Günaydın, Kocasinan ilçesi Yenidoğan Mahallesine yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi hizmet binasının yapımını üstelenen hayırsever Hamdi Göbeloğlu ile protokol imzaladı.
SAĞLIK Haberi
YENİDOĞAN MAHALLESİNE YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Vali Günaydın, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ile hayırsever Hamdi Göbeloğlu katıldı.

Vali Günaydın törende yaptığı konuşmada, “Bizler, paylaşmasını bilen bir milletiz. Kayserimizde bu özelliğimiz üst seviyede ve her geçen gün üzerine koyarak bu güzel özelliğimizi devam ettiriyoruz, bu anlayışla bir çok alanda ilimize tesisler kazandırmaya devam ediyoruz.” dedi. Kayserimizde hayırseverlerimizin, eğitim alanında, sağlık alanında ve ihtiyaç duyulan birçok alanda önemli yatırımlar yaptıklarını ifade eden Vali Günaydın, “Bugün de Kocasinan ilçemiz Yenidoğan mahallemizde yaşayan 11 bin vatandaşımızın sağlık hizmetinin iyileştirilmesi, kaliteli hale getirilmesi için yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezinin protokolünü imzalayacağız. Bu yatırım için hayırseverimize ve ailesine teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Vali Günaydın konuşmasının devamında, “Sağlık alanlarında son yıllarda Sağlık Müdürlüğümüz ve belediyelerimizle yapılan protokoller sayesinde önemli mesafeler kaydettik, Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz hayırseverlerimiz ile protokoller imzalayarak bu tesisleri ilimize kazandırıyor.” dedi Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar yaptığı konuşmada, “Kocasinan’ımızın büyümesi ve gelişmesiyle ihtiyaçlarımız artıyor. Vatandaşlarımıza hizmet verecek yeni noktalara ihtiyacımız var. Hayırseverimize teşekkür ediyorum.” dedi. Hayırseveri Hamdi Göbeloğlu ise “Benim için çok büyük bir mutluluk, hizmete açtığımız zaman mutluluğumuz daha da artacak, Sayın Valimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. Konuşmaların ardından, Kocasinan ilçesi Yenidoğan Mahallesine yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi” nin yapımına ilişkin protokolü Vali Günaydın, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ve Hayırseveri Hamdi Göbeloğlu birlikte imzaladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YENİDOĞAN, MAHALLESİNE, YENİ, AİLE, SAĞLIĞI, MERKEZİ,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı