YÜCEL: ÖĞRETMENLİK, GELECEĞİMİZİ HAZIRLAMA MESLEĞİDİR var s = d.createElement("script"); s.type = "text/javascript"; s.src = "https://rek.yemlee.com/loader.js"; d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s); w.adflex = {host: '//rek.yemlee.com'}; } })(document, window); google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
23 Kasım 2021 - Salı 16:15
 
YÜCEL: ÖĞRETMENLİK, GELECEĞİMİZİ HAZIRLAMA MESLEĞİDİR
İYİ Partili Kazım Yücel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yücel, " Öğretmenlik, bilgi, tecrübe ve irfanla çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlama mesleğidir. Başta baş öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere milletçe öğretmenlerimize şükran ve minnet borçluyuz." dedi.
EĞİTİM Haberi
YÜCEL: ÖĞRETMENLİK, GELECEĞİMİZİ HAZIRLAMA MESLEĞİDİR

Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Gurup Başkanvekili Kazım Yücel, 24 Kasım öğretmenler günü mesajı yayınladı. Öğretmenler gününün Cumhuriyet’imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verilişi sebebiyle 1981 yılından itibaren her yıl düzenli olarak kutlandığını hatırlatan İYİ Partili Yücel,  " Milletçe öğretmenlerimize şükran ve minnet borçluyuz." dedi.
Yücel, "İnsana yapılan her yatırım bizim nazarımızda kutsaldır. Her öğretmen, çocuklarımız için, geleceğimiz için bir umut ışığıdır. Türkiye’nin istikbali, öğretmenlerimizin tutuşturduğu eğitim meşalesi ile daha da aydınlık olacaktır.Öğretmenler, dün ve bugün olduğu gibi, yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir.Öğretmen; öğretmekten ziyade, yetiştiren, eğiten, terbiye eden; öğrencisinin içindeki cevheri sabırla açığa çıkaran ve işleyen kişidir. Öğretmenlik; bilgi, tecrübe ve irfanla çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlama mesleğidir.Bu duygu ve düşünceler içinde, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Aziz Türk milletini hürriyet ve bağımsızlık içinde sonsuza kadar savunacak ve ayakta tutacak nesilleri yetiştirmek için fedakarca, cefakarca çalışan, insanları yetiştirmek için titizlikle mücadele veren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum. Bu uğurda şehit düşen, ebediyete intikal eden bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YÜCEL:, ÖĞRETMENLİK,, GELECEĞİMİZİ, HAZIRLAMA, MESLEĞİDİR,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı G-JQ5G2Q8WC3