BÜYÜKŞEHİR’İN “DEĞER GENÇLİK PROJESİ” YİNE DOPDOLU google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
11 Nisan 2022 - Pazartesi 16:55
 
BÜYÜKŞEHİR’İN “DEĞER GENÇLİK PROJESİ” YİNE DOPDOLU
Kayseri Büyükşehir bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş.(KAYMEK) ‘Değer Gençlik Projesi’ kapsamında yoğun ilgi gören ve gençlerin hayatına dokunan seminer ve etkinliklerini aralıksız sürdürüyor.
YAŞAM Haberi
BÜYÜKŞEHİR’İN “DEĞER GENÇLİK PROJESİ” YİNE DOPDOLU

‘Genç Dostu Belediyecilik’ anlayışıyla gençlere yönelik hizmet ve projelerini hayata geçiren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla faaliyetlerini yürüten KAYMEK A.Ş., ‘Değer Gençlik Projesi’ kapsamında gençler tarafından yoğun ilgi gören ‘Farkındalık’ seminerleri düzenledi.

Genç KAYMEK Toki’de düzenlenen seminerlerde, Kayseri Büyükşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Daire Başkanı Cenani Ayaydın ve KAYMEK A.Ş. Müdürü Denizhan Burhan Çanakpınar gençlere eşlik etti. Seminerler kapsamında önemli konukları ağırlayan KAYMEK, Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin, Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Şükrü Dursun, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ve Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya gibi isimleri gençlerle buluşturdu.

Seminere konuşmacı olarak katılan konuklar, gençlere kendi alanlarında önemli bilgiler aktararak, gençlerin sorularını yanıtladı. Sıcak ve samimi bir ortamda sohbet, söyleşi şeklinde gerçekleşen seminerler gençlerden tam not aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜYÜKŞEHİR’İN, “DEĞER, GENÇLİK, PROJESİ”, YİNE, DOPDOLU,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı