SEMA KARAOĞLU ÖĞRENCİLER YARARINA CUMHURİYET KONSERİ VERECEK var s = d.createElement("script"); s.type = "text/javascript"; s.src = "https://rek.yemlee.com/loader.js"; d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s); w.adflex = {host: '//rek.yemlee.com'}; } })(document, window); google.com, pub-8443671597935438, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
30 Ekim 2021 - Cumartesi 11:19
 
SEMA KARAOĞLU ÖĞRENCİLER YARARINA CUMHURİYET KONSERİ VERECEK
Kayseri'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu sürüyor. Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Başkanı Dr. Sema Karaoğlu da bu kapsamda öğrenciler yararına bir konser verecek. Konser bugün saat 19.30'da başlayacak.
YAŞAM Haberi
 SEMA KARAOĞLU ÖĞRENCİLER YARARINA CUMHURİYET KONSERİ VERECEK

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Başkanı Dr. Sema Karaoğlu, Cumhuriyet'in 98'inci yılında bir konser verecek.  Konser, Kadir Has Kongre Merkezindeki konser saat 19.30'da başlayacak. Konserde Toplam 4 marş okunacak ve  14 Türkü seslendirilecek.  Konsere katılanlar Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği iki halk oyununu da izleme fırsatı elde edecek.
Konseri 40 kişilik koro ekibi verecek. Koro şefliğini de Dr. Sema Karaoğlu üstlenecek.  Konserde Ebru Erdem, Funda Söyler, Elçin Balcı, Barış Özdemir, Aycan Kırkıl, Ersin Çimen, Yusuf Ağırdağ,  Yusuf İnan ve Sema Karaoğlu solo yapacak. 
Konser bugün saat 19.30'da başlayacak. Kadir Has Kongre Merkezindeki konsere girişte aşı  ve PCR testi sorgulaması yapılacak. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , SEMA, KARAOĞLU, ÖĞRENCİLER, YARARINA, CUMHURİYET, KONSERİ, VERECEK,
Yorumlar
G-JQ5G2Q8WC3
Haber Yazılımı G-JQ5G2Q8WC3